İlk Alışverişinize Özel 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Değerinde Hediye Kuponu Hediye

7.09.2020

DİNAMİK VE HAFİFLİKTEN UÇUŞA GEÇİYORUZSaatler ne kadar farkımızı konuşturmak için gösterişli ve ihtişamlı seçilse de spor saatler de bir o kadar sizi konuşturur. Yapacağınız kombinle tam bir bütün haline geleceğiniz gibi değerli markaların eşsiz tasarımları da sizin için tasarlanmış hissettirecek. Dinamik, hafif aynı zamanda da rengârenk olan bu saatleri sizler için derledik.
Hemen hemen bir çok markada spor saatler bulabileceğiniz gibi bunun üzerine daha çok çeşit bulabileceğiniz markalar da bulunmakta. Örneğin spor saatler deyince aklınız ilk gelen USPA marka saatler olacaktır. Hem renkleri hem dinamik görüntüleri ile sizi eşsiz kılacaktır.
https://www.gongsaat.com.tr/p-7071-USPA2007-04.html

USPA deyince aklıma gelen spor saatlerden en çok tercih edilen renk kırmızı. Hem spor görünüm hem de göze çarpması ile bir çok kombinle uyabilecek bu tasarım USPA’nın usta ellerinden çıkıyor. Kolunuzda çok şık duracağına emin olduğumuz bu saatin kadranındaki sade detaylar ise renk ile dengeleniyor. Günlük kombinlerinizi tamamlayacak olan bu saat özellikle kadınlar tarafından en çok tercih edilen saatler arasında. Akrep ve yelkovan uçlarına kadar düşünülmüş ince tasarımları ile dinamikliğini ve hafif görünüşünüzü koruyacaksınız.
https://www.gongsaat.com.tr/p-5894-2161-6.html
Michael Fellini marka bu saat ile mavi severler bir adım öne çıkabilir. Mavinin şıklık ile buluşması olarak adlandırabileceğimiz bu saatin hafif görüntüsü dinamikliğini rengi ile sağlıyor. Kadranındaki rose detay ise saatin belirgin özelliklerinden.
https://www.gongsaat.com.tr/p-5885-2163-2.html
Yine Michael Fellini marka olan bu saat mavi severler tarafından en çok tercih edilen saatler arasında. Kadranın içindeki pırlanta detaylarına rağmen ihtişamdan uzak sade bir saat yine hafif bir görüntü oluşturmak için ideal tercihlerden. Kadranın metal olan bu saatin mavi ile dengelenen görüntüsü dinamik bir ambiyans için ideal.
https://www.gongsaat.com.tr/p-4478-USPA2019-05.html
USPA’nın kırmızı saatlerinden kendimizi alamıyoruz. Spor saatler arasında en çok tercih edilenler arasında olduğunu söylemiştik. Bu saatteki beyaz detayları yine spor görünümüne artı değer katıyor. Kadranındaki mavi detaylarda klasik çizgileri andırsa da spor görünümünü tamamlamış bizce.
https://www.gongsaat.com.tr/p-4303-TH1781971.html

Çizgilerin gücünü sevenleri bu tarafa alalım. TommyHilfeger’ın en modern çizgilerle tasarlanmış bu tasarımında mavinin gücü fazlasıyla ön planda. Spor görünümü içinde klasik görünüm içinde tercih edilebilecek saatler arasında. Kordonunda ve kadranında sık işlenmiş çizgi detaylığı hafif bir izlenim verse de mavi ile enerjik bir görüntü oluşturuyor.
https://www.gongsaat.com.tr/p-4476-USPA2007-01.html
USPA’nın kırmızı saatlerine düşkün olanlar bir de beyazı denemeli. Beyazın sadeliğini tam anlamıyla anlatan bu modelde ise yine sadelik işlenmiş. Ancak saatin hafifliği beyazlığına yansımış da denebilir. İşte tam istediğiniz hafiflikte bir saat.