İlk Alışverişinize Özel 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Değerinde Hediye Kuponu Hediye

11.07.2020

Saatinize Uyacak Aksesuarınızı SeçinSaatler günlük hayatımızdan tutalım da balo gecelerine kadar bize eşlik edebilecek sayılı şeylerdendir. İş hayatında, okulda, tatilde, sporda, evde her zaman bir saat taşıyabiliriz. Her türlü kombine uygun bir saat takıp o kombini tamamlayabiliriz. Saatimizin de bir kombini neden olmasın? Saat tasarımcıları kordon ile kadran arasında bir uyum yakalıyor ancak saatin yanına takılabilecek diğer aksesuarlar saatin kutusunda gelmiyor. Bu kombinleri yapmak da bazen gereğinden fazla zor olabiliyor. Ancak dermanınız Gong Saat bu konuyu sizden önce düşünüp saatle takılabilecek takıları sizler için derledi bile.
https://www.gongsaat.com.tr/p-6838-JF03180-040.html
Metal ve deri malzemeden oluşan bu kombin bir çok erkek tarafından hızla tüketilir oldu. Deri malzemeler kolunuzda terleme bakteri üretimi yapmayacağı gibi metal parçalar ise aksesuarınıza şıklık katacak. Bu aksesuar ile ister işte, ister evde, ister sporda istediğiniz her yerde kullanılabilir.
https://www.gongsaat.com.tr/p-6831-JF02763-040.html
Spor giyimi seven erkekler için muhteşem bir öneri geliyor. Öğrenciler veya gündelik tarzda giyinmeyi seven erkeklerin favori seçimi bu aksesuardan yana.
Tokası hariç tamamen deriden yapılma bileklik ile saatinizi ve kolunuzu tamamlayabilirsiniz. Özellikle bilekliğin toka kısmındaki metal ile tahribat en aza indirgenmiş olacak. Örgü detayları ise sizi daha şık gösterirken aynı zamanda da gözleri üstünüze dikecek.
https://www.gongsaat.com.tr/p-6809-JF03264-791.html
Erkek kombinlerinin ardından kadınların “E hani bize?” dediğini duyar gibiyiz. Kadınlar için bronz, gümüş ve pırlanta işlemeli bu bileklik için elmanın diğer yarısı diyebiliriz. Takacağınız klasik saatleri tamamlayıcı nitelikte olan bu aksesuar da şıklığınıza şıklık katacak.
https://www.gongsaat.com.tr/p-6811-JF03061-791.html

İşte bir saat tamamlayıcı aksesuar daha. Saatinizin bronz rengine uygun bu aksesuarda taşların altıgen olması da ayrı bir ambiyans yaratıyor. Ayrıca ince zinciri ile bileğinizdeki zarfiliğini koruyacak bu bilekliğin nereden bakılırsa bakılsın şıklıkta sınırı yok.
https://www.gongsaat.com.tr/p-6804-JF03196-791.html
Zariflik demişken bir de diğer aksesuarlara göz atabiliriz. Kolyenlerin de saat ve dğer takılar ile bir bütün oluşturması kombinleri tamamlayıcı nitelikte.
Özellikle kolye ucundaki renge göre seçeceğiniz saatler hem bir uyum yakalayacak hem de renk cümbüşüne dönüşmeyecektir.
https://www.gongsaat.com.tr/p-6795-JF03388-040.html
Son olarak aksesuarın kadını erkeği olmaz diyenler için unısex bir aksesuar sunuyoruz. Hem bir çok kadının spor kombini hem de bir çok erkek tarafından tercih edilen bu aksesuardaki ince işçilik ve 2 rengin ahengi muhteşem sergileniyor.